Üyelik

 

Derneğimize üye olmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir. Derneğimize üyelik şartları Dernek Tüzüğünde belirtilmiştir.

 1. Ana sayfada sağ üst köşede bulunan KAYIT OL butonuna tıklayarak öncelikle derneğin web sayfasına kayıt olmanız gerekmektedir.
   
 2. Web sayfasına kayıt olduktan sonra hesabınızla birlikte açılan sayfada sağ tarafta dernek üyeliği durumunuz gözükecektir. Derneğe üye olmak için burada bulunan ÜYE OL butonuna tıkladığınızda açılan formu doldurup çıktısını alıp imzalamanız gerekmektedir.
   
 3. İmzalanmış formunuzu, 100 TL aidat ödeme dekontu ve 1 adet vesikalık fotoğrafınızı derneğimizin email adresine ulaştırmalısınız.
   
 4. Üyelik durumunuz onaylanana kadar durumunuz ADAY ÜYE olarak gözükecektir.
   
 5. Dernek Yönetim Kurulu şartları karşıladığınızı onaylar ve üyeliğinizi kabul ederse, üyelik durumunuz ASİL ÜYE olarak değiştirilecektir.
   
 6. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra web sayfasına giriş yaptığınızda güncel aidat borcunuzu görebilir, bilgileriniz güncelleyebilir ve düzenlenecek özel etkinliklere giriş yapma şansı bulabilirsiniz.
   
 7. Dernek web sayfasına kayıt olmak ile derneğe üye olmak farklı adımlardır. Derneğe üye olmak için yukarıdaki adımların tamamlanması gerekmektedir.
   
 8. Olası sorularınız için noromuskulerhastaliklar@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.